ARKADIA PARK INFORMACJE

image description
image description
image description
image description

ARKADIA PARK Deweloper

Od 2005 r. tworzymy komfortowe i funkcjonalne mieszkania, domy szeregowe oraz lokale handlowo-usługowe. Oddaliśmy do użytku prawie pół tysiąca nowych mieszkań oraz domów szeregowych. Od 2015 r. realizujemy największą w Nowej Soli inwestycję mieszkaniową pod nazwą Osiedle Paderewskiego, która obejmuje budowę 215 mieszkań. W 2019 roku zakończyliśmy realizację inwestycji pod nazwą Osiedle Fredry, obejmującej budowę 75 lokali mieszalnych oraz lokali usługowych. Obecnie prowadzona jest inwestycja Os. Majowe - obejmująca realizację nowoczesnego apartamentowaca z halą garażową. Ponadto, w przygotowaniu są kolejne inwestycje, których realizacja rozpocznie się w 2020r. i obejmie budowę kolejny kilkuset nowych mieszakń.

Przywiązujemy dużą wagę do terminowości i solidności, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym domu.

Przebieg procesu INWESTYCYJNEGO

Kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych osiedlach. Dajemy Klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zawsze służymy merytorycznym wsparciem.

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowanych mieszkań. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem lub przed zadeklarowanym terminem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe.

NASZE INWESTYCJE

Nasze inwestycje realizowane są zawsze w starannie dobranych lokalizacjach. Wyróżnia je podwyższony standard. Na terenach inwestycji znajduje się zawsze pełna infrastruktura zewnętrzna: drogi, chodniki oraz miejsca postojowe. W naszych działaniach stawiamy na spójność architektoniczną i przemyślane rozwiązania projektowe, które sprawiają, że na naszych osiedlach mieszka się komfortowo. Zakup mieszkań na naszych osiedlach to bezpieczna i pewna inwestycja, która nigdy nie straci na wartości.

Bogata oferta komfortowych metraży w doskonałych lokalizacjach, podwyższony standard oraz terminowość i rzetelność sprawiają, że Klienci, którzy nam zaufali często powracają, dokonując zakupu kolejnych mieszkań. Zapraszamy.